Картридж для принтера
Buyurtmachi natijagacha yashirin · Toshkent shahri
- Byudjet
- 20 mln soʻm
- Qabul tugaydi
- 27.10.2026 10:01
- Zakalat
- 3% ≈ 600 ming soʻm
- Yangi boshlovchi imkoniyati
- 63 / 100
- Lot raqami
- 261110085805248
Xavf belgilari va afzalliklar
- Yangi lot: bir kundan kam vaqt oldin eʼlon qilingan
Tanlangan oferta tavsifi
В комплект входит 4 разных цвета: Черный (Black) — 006R01734. Ресурс: 30 000 страниц, 1 штука. Голубой (Cyan) — 006R01735.Ресурс: 34 000 страниц, 1 штука. Желтый (Yellow) — 006R01737.Ресурс: 34 000 страниц, 1 штука . Пурпурный (Magenta) — 006R01736.Ресурс: 34 000 страниц, 1 штука. Чистый вес тонера (нетто): – 640 грамм
Platformada ochish. Hujjatlar va TZ — platformada.
Oʻxshash lotlar
- Краска для цветного принтера — 21 mln soʻm · Qabul tugaydi 26.10.2026 14:21 · Jizzax viloyati
- Детекторы валют — 13,8 mln soʻm · Qabul tugaydi 26.10.2026 09:10 · Surxondaryo viloyati
- Картридж для принтера — 13,8 mln soʻm · Qabul tugaydi 27.10.2026 12:46 · Toshkent shahri
- Кассовый аппарат — 11,6 mln soʻm · Qabul tugaydi 26.10.2026 17:36 · Buxoro viloyati
- Печатающая головка для струйного принтера — 28,5 mln soʻm · Qabul tugaydi 26.10.2026 11:03 · Toshkent viloyati
- Картридж для принтера — 8,5 mln soʻm · Qabul tugaydi 23.10.2026 18:02 · Xorazm viloyati