Офис креслоси
Буюртмачи натижагача яширин · Тошкент шаҳри
- Бюджет
- 19,8 млн сўм
- Қабул тугайди
- 27.10.2026 14:16
- Закалат
- 3% ≈ 593 минг сўм
- Янги бошловчи имконияти
- 15 / 100
- Лот рақами
- 261211145807292
Хавф белгилари ва афзалликлар
- Оферта лотдан 4 соат олдин ва айнан лот ҳажмига (30 шт) яратилган — Буюртмачи сўровдан сал олдин пайдо бўлган ва унга бирма-бир мос офертани танлаган. У билан рақобат қилиш қийин.
- Янги лот: бир кундан кам вақт олдин эълон қилинган
Қисқача
Офис креслоси: газлифт синфи йўқ, обивка материали сетка (меш), типи бўйича параметрлар кўрсатилган.
Танланган оферта тавсифи
[{"label":"Класс газлифта","value":"Без газлифта","custom_name":"Кресла","custom_type":"GROUP","group_param_name":"Сертификаты","control_type":"SELECT"},{"label":"Материал обивки","value":"Сетка (mesh)","custom_name":"Кресла","custom_type":"GROUP","group_param_name":"Материалы","control_type":"SELECT"},{"label":"Тип по
Платформада очиш. Ҳужжатлар ва ТЗ — платформада.
Ўхшаш лотлар
- Офис креслоси — 20 млн сўм · Қабул тугайди 27.10.2026 14:21 · Сурхондарё вилояти
- Йиғилишлар учун стол — 20 млн сўм · Қабул тугайди 27.10.2026 15:31 · Самарқанд вилояти
- Офис креслоси — 22 млн сўм · Қабул тугайди 27.10.2026 14:36 · Тошкент шаҳри
- Ёғоч каркасли стул — 22,8 млн сўм · Қабул тугайди 27.10.2026 15:31 · Жиззах вилояти
- Офис столи — 23,5 млн сўм · Қабул тугайди 26.10.2026 22:11 · Тошкент шаҳри
- Ёғоч каркасли стул — 23,8 млн сўм · Қабул тугайди 26.10.2026 18:01 · Тошкент вилояти