Stropil
Buyurtmaçi natijagaça yaşirin · Surxondaryo viloyati
- Byudjet
- 81 mln söm
- Qabul tugaydi
- 27.10.2026 15:31
- Zakalat
- 3% ≈ 2,4 mln söm
- Yangi boşlovçi imkoniyati
- 58 / 100
- Lot raqami
- 261110085807999
Xavf belgilari va afzalliklar
- Yangi lot: bir kundan kam vaqt oldin eʼlon qilingan
Qisqaça
Törtinçi navli bargli daraxt yoğoçi, tangensial kesilgan. Ölçami 200x50x6000 mm.
Tanlangan oferta tavsifi
Сорт: Четвертый Метод распила: Тангенциальный Вид дерева: Лиственные породы. Длина:200х50х6000мм
Platformada oçiş. Hujjatlar va TZ — platformada.
Öxşaş lotlar
- Nometall eşik — 15,7 mln söm · Qabul tugaydi 27.10.2026 16:11 · Qoraqalpoğiston
- Stropilalar — 15 mln söm · Qabul tugaydi 27.10.2026 09:21 · Farğona viloyati
- MDF plintus — 9,9 mln söm · Qabul tugaydi 26.10.2026 16:42 · Samarqand viloyati
- Stropila — 5 mln söm · Qabul tugaydi 27.10.2026 14:21 · Namangan viloyati
- Stropila taxtasi 6 m — 2,4 mln söm · Qabul tugaydi 26.10.2026 17:01 · Qaşqadaryo viloyati
- Metall bölmagan eşik — 40 mln söm · Qabul tugaydi 26.10.2026 19:01 · Toşkent şahri