Гул қаламчалари (геран)
Буюртмачи натижагача яширин · Андижон вилояти
- Бюджет
- 16 млн сўм
- Қабул тугайди
- 27.10.2026 16:56
- Закалат
- 3% ≈ 480 минг сўм
- Янги бошловчи имконияти
- 15 / 100
- Лот рақами
- 261111145810639
Хавф белгилари ва афзалликлар
- Оферта лотдан 3 соат олдин яратилган — Буюртмачи сўровдан сал олдин пайдо бўлган офертани танлаган.
- Янги лот: бир кундан кам вақт олдин эълон қилинган
Қисқача
Геран гул қаламчалари, 20 см, махсус полиэтилен идишда, таркиби 70% торф-биогумус ва 30% тупроқ аралашмаси.
Танланган оферта тавсифи
Gullar qalamchasi Geran 20 см, махсус полиэтилен тувакда, таркиби 70% торф-биогомус ва 30% тупроқ аралашмаси.
Платформада очиш. Ҳужжатлар ва ТЗ — платформада.
Ўхшаш лотлар
- Петуния кўчати — 20 млн сўм · Қабул тугайди 27.10.2026 14:41 · Тошкент шаҳри
- Рулонли газон — 20,3 млн сўм · Қабул тугайди 27.10.2026 16:01 · Самарқанд вилояти
- Петуния кўчатлари — 34,7 млн сўм · Қабул тугайди 27.10.2026 13:51 · Самарқанд вилояти
- Виола ниҳоллари — 41,8 млн сўм · Қабул тугайди 27.10.2026 09:51 · Қорақалпоғистон
- Ёпиқ турдаги тирик гуллар — 45 млн сўм · Қабул тугайди 26.10.2026 12:11 · Андижон вилояти
- Ёпиқ турдаги тирик гуллар — 45 млн сўм · Қабул тугайди 26.10.2026 15:46 · Андижон вилояти